Współpraca online

Skup się na ćwiczeniach, resztę zostaw mnie:

 • NIE zastanawiaj się jak ćwiczyć – do wszystkiego masz wideo instruktarz z komentarzem
 • NIE martw się kiedy ćwiczyć – zaplanuję Twoje treningi w kalendarzu i będę pilnował ich realizacji
 • NIE obawiaj się – gwarantuje Twoje wyniki – jeśli zrobisz swoje a nie będziesz zadowolony to dostaniesz zwrot pieniędzy
 • NIE ryzykuj kontuzji ! Zdaj się na moją wiedzę i doświadczenie!
 • NIE ociągaj się – wypełnij ankietę -> i daj się poprowadzić do swojego celu

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca

Nie tylko przygotowuję dla klientów plany treningowe onlnie, ale opiekuję się nimi na każdym etapie zdobywania wymarzonej sylwetki i pełni zdrowia.
 • ✅  Jesteś programistą, analitykiem, managerem przyklejonym cały dzień do biurka.
 • ✅  Czujesz, że praca siedząca zaczyna mieć niekorzystny wpływ nie tylko na kręgosłup.
 • ✅  Podjąłeś już decyzję, że najwyższy czas na trening, ale z braku czasu (lub innego powodu) ciągle odwlekasz pójście na siłownię.
 • ✅  Cenisz elastyczność, masz nienormowany czas pracy lub nie możesz sobie pozwolić na to, żeby ćwiczyć codziennie o tej samej porze.
 • ✅  Jesteś freelancerem lub tzw. cyfrowym nomadą i często zmieniasz miejsce pobytu.
 • ✅  Nie chcesz tracić czasu na dojazdy na siłownię.
 • ✅  Chcesz ćwiczyć samodzielnie, w dowolnie wybranym miejscu, o dowolnej porze, ale zdajesz sobie sprawę, że bez profesjonalnego wsparcia trening nie będzie efektywny.
 • ✅  Potrzebujesz konkretnych i sprawdzonych wskazówek, jak zrobić bezpieczny i skuteczny trening w domu lub w biurze.
 • ✅  Nie jesteś zadowolony z tego, jak Twoje ciało obecnie wygląda.

Na czym polega opieka/współpraca online?

Jako trener personalny online pomagam osiągnąć cele treningowe w sposób, który daje dużo niezależności i wolności. Z drugiej strony zapewniam również odpowiednie wsparcie, zarówno w kwestii samych ćwiczeń, jak i podejścia do nich. Dzielę się z Tobą praktycznymi wskazówkami na temat treningów online i – jeśli potrzebujesz – również odżywiania i zdrowego stylu życia.

Trening online ma za zadanie ułatwić Ci życie. Nie chodzi tylko o to, żeby zadbać o formę, schudnąć czy zbudować mięśnie. Chodzi o elastyczność, która pozwoli Ci nie rezygnować z treningu nawet wtedy, kiedy w życiu zawodowym lub prywatnym bardzo dużo się dzieje. Trening online ma być nowym elementem Twojego dnia, ale bez presji i poczucia, że na liście zadań pojawił się kolejny punkt do odhaczenia.

Tak we współpracy on-line ze mną zmienił się Kamil. Dokonał imponującej metamorfozy sylwetki.

Zobacz, jak to działa!

Trener Tadeusz Smuś przygotowuje treningi online dla podopiecznych

1. Ankiety i rozmowy w ramach darmowej konsultacji

Trener personalny online musi wiedzieć, w jakim stanie zdrowia i kondycji aktualnie jesteś. Dzięki ankiecie i rozmowie będę w stanie ułożyć dla Ciebie realny do wykonania plan treningowy. Trening online może być krótko- lub długoterminowy, ale zawsze ma jasno określony cel. Priorytety w treningu online zależą od Twoich indywidualnych potrzeb. Moi podopieczni skupiają się zwykle na modelowaniu sylwetki, ogólnej sprawności fizycznej i często również zrzuceniu wagi. Skutkiem „ubocznym” takiego treningu są:

 • większa koncentracja
 • lepsze samopoczucie na co dzień
 • odporność na stres
 • odpowiednia równowaga między życiem prywatnym i zawodowym

2. Planu treningu i konfiguracji platformy do treningu online

Po naszej rozmowie i przeanalizowaniu ankiety przygotuję dla Ciebie plan treningowy. Skonfiguruję również konto na platformie, tak abyś od razu po otrzymaniu planu i moich wskazówek mógł zacząć korzystać z treningu online. W razie pytań i wątpliwości jestem do dyspozycji przez telefon, e-mail i wybrany komunikator wideo. Pomogę Ci w pełni wykorzystać potencjał aplikacji, tak aby trening był jednocześnie wyzwaniem i dużą przyjemnością.

Tak wygląda panel podopiecznego w aplikacji której używam do prowadzenia klientów online. Po lewej zaś jest opinia jednej z moich klientek.
Trenuję zarówno z Paniami jak i z Panami. Wszyscy są bardzo zadowoleni.

3. Twojego działania. Mojego wsparcia

Na tym etapie już prawie wszystko zależy od Ciebie. Trening online z założenia ma być elastyczny i dopasowany do Ciebie, ale bez działania nic się nie wydarzy. Dlatego pozostajemy w regularnym kontakcie, robimy pomiary, sprawdzamy efekty. Jeśli pojawi się nuda lub brak motywacji, reaguję i pomagam przejść również przez ten trudny etap. Ćwiczenia zmieniane są co kilka tygodni, żeby pomimo upływu czasu trening online dalej był atrakcyjny, ciekawy i skuteczny.

Trening na Twoich warunkach

Ile razy zaczynałeś ćwiczyć? Od poniedziałku. Od przyszłego tygodnia. Po urlopie już na 100%.

Przecież nie chodzi o brak motywacji czy lenistwo. Raczej o ciągły brak czasu, różne „przeszkody” po drodze (zakupy, projekt na jutro, korki na mieście) i w rezultacie brak siły na cokolwiek pod koniec dnia.

Praktycznie w każdej codziennej sytuacji to Ty musisz się dopasować. Do godzin pracy w biurze, do dziewczyny/żony, do grafiku trenera na siłowni. Chcesz czy nie chcesz, rzeczy i osoby pochłaniają prawie cały Twój czas i w końcu przychodzi ten moment, w którym znowu odpuszczasz treningi.

Trening online to trening na Twoich warunkach. Wystarczy dostęp do aplikacji w telefonie i możesz ćwiczyć, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Rano, wieczorem, podczas przerwy obiadowej, w domu, w swoim biurze, w parku, w garażu, w ogrodzie. Swój plan treningowy masz zawsze przy sobie, więc odpadają dojazdy na siłownię, umawianie się z trenerem na konkretną godzinę i stresujący pośpiech.

Trening online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przestają ćwiczyć na wakacjach i którym później trudno wrócić do regularnej aktywności fizycznej. Z treningiem dostępnym w telefonie można pójść na plażę, nad jezioro lub siłownię w hotelu i w ten sposób zachować ciągłość treningów nawet na urlopie.

Co jeszcze da Ci trening online ze mną?

 • Więcej czasu dla siebie

  Z treningiem online, który robisz, gdzie chcesz i kiedy chcesz, zaczynasz lepiej zarządzać swoim czasem. Szukasz okazji i momentów, które można wykorzystać na trening i w końcu zauważasz, że udało Ci się zrobić więcej, niż zakładałeś. Z drugiej strony nie jesteś padnięty pod koniec dnia, bo trening sprawił, że oderwałeś się od komputera i zregenerowałeś umysł.

 • Więcej tego, na czym tak naprawdę Ci zależy

  Zdrowia, energii, świetnego wyglądu, lepszego samopoczucia na co dzień. Jestem trenerem personalnym z bardzo praktycznym podejściem, więc będą z Tobą szczery. Większość ludzi nie lubi ćwiczyć, ale cześć z nich podejmuje wyzwanie, bo ładne ciało to zaledwie jeden z wielu efektów „ubocznych” treningu.

 • Zdrowszy kręgosłup, brzuch jaki chcesz, silniejsze ramiona

  Nie każdy marzy o six-packu, ale każdy potrzebuje silnych i zdrowych mięśni. Jeśli pracujesz cały dzień w pozycji siedzącej, bez odpowiedniego treningu nie unikniesz smartfonowej szyi i bólu kręgosłupa. Pomogę Ci wzmocnić różne części ciała, żeby temu zapobiec.

 • Pełne wsparcie i regularny kontakt z trenerem personalnym

  Gwarancją sukcesu w treningu online jest oczywiście Twoje zaangażowanie, ale postawa trenera pełni równie ważną funkcję. Dbam o kontakt z moimi klientami, tak aby zawsze mogli zwrócić się do mnie z dowolnym pytaniem.

 • Zmianę, która nie będzie trudna

  Wszyscy chcemy, żeby coś się zmieniło, ale jednocześnie nie chcemy niczego zmieniać. Znasz to? Piwo i chipsy kontra atrakcyjny brzuch. Trening kontra kolejny poziom w Sekiro: Shadows Die Twice. Dlatego u mnie trening online ma przede wszystkim ułatwiać życie i być zmianą, która dzieje się jakby przy okazji. Nie robimy rewolucji, a jednak z czasem zauważysz, jak dużo się zmieniło. Na lepsze! Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się dowiedzieć, czy trening online sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się ze mną już dziś. Konsultacja wstępna jest darmowa i nie zobowiązuje do zakupu treningu.

Umów się na darmową konsultację!

Zadzwoń od razu, albo chociaż wyślij wiadomość do najlepszego trenera personalnego on-line

Wypełnij formularz