Współpraca online

Co łączy praktycznie wszystkich moich klientów?

(poza tym że mają świetne wyniki)

Mniej lub bardziej ergonomiczny fotel i ekran.

Co ich różni?

Czas.

Część programistów i managerów, z którymi jako trener personalny współpracuję, ma go po prostu dużo mniej niż pozostali. Wyzwaniem w ich przypadku nie jest sam trening, ale wciśnięcie w plan dnia dojazdu na siłownię. To właśnie z myślą o takich osobach prowadzę trening online. Bez symultanicznych przysiadów i podskoków, ale za to ze starannie ułożonym, indywidualnym planem treningowym i pełnym, nieograniczonym wsparciem merytorycznym.

Masz wątpliwości, czy trening personalny online cokolwiek w Twoim życiu zmieni?  A może wcale nie chcesz żadnej zmiany, ale jakiś ruch by się przydał, bo kręgosłup, bo zmęczenie pracą umysłową, bo fast food zrobił swoje? Jeśli przynajmniej jedno ze stwierdzeń powyżej odnosi się do Ciebie, jak najbardziej jest to forma treningu, która przyniesie Ci wiele korzyści.

 • ✅  Jesteś programistą, analitykiem, managerem przyklejonym cały dzień do biurka.
 • ✅  Czujesz, że praca siedząca zaczyna mieć niekorzystny wpływ nie tylko na kręgosłup.
 • ✅  Podjąłeś już decyzję, że najwyższy czas na trening, ale z braku czasu (lub innego powodu) ciągle odwlekasz pójście na siłownię.
 • ✅  Cenisz elastyczność, masz nienormowany czas pracy lub nie możesz sobie pozwolić na to, żeby ćwiczyć codziennie o tej samej porze.
 • ✅  Jesteś freelancerem lub tzw. cyfrowym nomadą i często zmieniasz miejsce pobytu.
 • ✅  Nie chcesz tracić czasu na dojazdy na siłownię.
 • ✅  Chcesz ćwiczyć samodzielnie, w dowolnie wybranym miejscu, o dowolnej porze, ale zdajesz sobie sprawę, że bez profesjonalnego wsparcia trening nie będzie efektywny.
 • ✅  Potrzebujesz konkretnych i sprawdzonych wskazówek, jak zrobić bezpieczny i skuteczny trening w domu lub w biurze.
 • ✅  Nie jesteś zadowolony z tego, jak Twoje ciało obecnie wygląda.

Na czym polega współpraca online z trenerem personalnym?

 

Jako trener personalny online pomagam osiągnąć cele treningowe w sposób, który daje dużo niezależności i wolności. Z drugiej strony zapewniam również odpowiednie wsparcie, zarówno w kwestii samych ćwiczeń, jak i podejścia do nich. Dzielę się z Tobą praktycznymi wskazówkami na temat treningów online i – jeśli potrzebujesz – również odżywiania i zdrowego stylu życia.

Trening online ma za zadanie ułatwić Ci życie. Nie chodzi tylko o to, żeby zadbać o formę, schudnąć czy zbudować mięśnie. Chodzi o elastyczność, która pozwoli Ci nie rezygnować z treningu nawet wtedy, kiedy w życiu zawodowym lub prywatnym bardzo dużo się dzieje. Trening online ma być nowym elementem Twojego dnia, ale bez presji i poczucia, że na liście zadań pojawił się kolejny punkt do odhaczenia.

Zacznij już teraz

Zostaw kontakt do siebie a oddzwonię w ciągu 48 godzin

  Nie trać więcej czasu !!!

  Paweł zrobił swoje...

  Jak przebiega współpraca On-Line ?

  1. Ankiety i rozmowy w ramach darmowej konsultacji

   

  Trener personalny online musi wiedzieć, w jakim stanie zdrowia i kondycji aktualnie jesteś. Dzięki ankiecie i rozmowie będę w stanie ułożyć dla Ciebie realny do wykonania plan treningowy. Trening online może być krótko- lub długoterminowy, ale zawsze ma jasno określony cel. Priorytety w treningu online zależą od Twoich indywidualnych potrzeb. Moi podopieczni skupiają się zwykle na modelowaniu sylwetki, ogólnej sprawności fizycznej i często również zrzuceniu wagi. Skutkiem „ubocznym” takiego treningu są:

  • ➡️ większa koncentracja
  • ➡️ lepsze samopoczucie na co dzień
  • ➡️ odporność na stres
  • ➡️ odpowiednia równowaga między życiem prywatnym i zawodowym

  2. Planu treningu i konfiguracji platformy do treningu online

   

  Po naszej rozmowie i przeanalizowaniu ankiety przygotuję dla Ciebie plan treningowy. Skonfiguruję również konto na platformie, tak abyś od razu po otrzymaniu planu i moich wskazówek mógł zacząć korzystać z treningu online. W razie pytań i wątpliwości jestem do dyspozycji przez telefon, e-mail i wybrany komunikator wideo. Pomogę Ci w pełni wykorzystać potencjał aplikacji, tak aby trening był jednocześnie wyzwaniem i dużą przyjemnością.

  3. Twojego działania. Mojego wsparcia

   

  Na tym etapie już prawie wszystko zależy od Ciebie. Trening online z założenia ma być elastyczny i dopasowany do Ciebie, ale bez działania nic się nie wydarzy. Dlatego pozostajemy w regularnym kontakcie, robimy pomiary, sprawdzamy efekty. Jeśli pojawi się nuda lub brak motywacji, reaguję i pomagam przejść również przez ten trudny etap. Ćwiczenia zmieniane są co kilka tygodni, żeby pomimo upływu czasu trening online dalej był atrakcyjny, ciekawy i skuteczny.

  Trening na Twoich warunkach

  Ile razy zaczynałeś ćwiczyć? Od poniedziałku. Od przyszłego tygodnia. Po urlopie już na 100%.

  Przecież nie chodzi o brak motywacji czy lenistwo. Raczej o ciągły brak czasu, różne „przeszkody” po drodze (zakupy, projekt na jutro, korki na mieście) i w rezultacie brak siły na cokolwiek pod koniec

  dnia.

  Praktycznie w każdej codziennej sytuacji to Ty musisz się dopasować. Do godzin pracy w biurze, do dziewczyny/żony, do grafiku trenera na siłowni. Chcesz czy nie chcesz, rzeczy i osoby pochłaniają prawie cały Twój czas i w końcu przychodzi ten moment, w którym znowu odpuszczasz treningi.

  Trening online to trening na Twoich warunkach. Wystarczy dostęp do aplikacji w telefonie i możesz ćwiczyć, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Rano, wieczorem, podczas przerwy obiadowej, w domu, w swoim biurze, w parku, w garażu, w ogrodzie. Swój plan treningowy masz zawsze przy sobie, więc odpadają dojazdy na siłownię, umawianie się z trenerem na konkretną godzinę i stresujący pośpiech.

  Trening online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przestają ćwiczyć na wakacjach i którym później trudno wrócić do regularnej aktywności fizycznej. Z treningiem dostępnym w telefonie można pójść na plażę, nad jezioro lub siłownię w hotelu i w ten sposób zachować ciągłość treningów nawet na urlopie.

  Co jeszcze da Ci trening online ze mną?

  Więcej czasu dla siebie.

   

  Z treningiem online, który robisz, gdzie chcesz i kiedy chcesz, zaczynasz lepiej zarządzać swoim czasem. Szukasz okazji i momentów, które można wykorzystać na trening i w końcu zauważasz, że udało Ci się zrobić więcej, niż zakładałeś. Z drugiej strony nie jesteś padnięty pod koniec dnia, bo

  trening sprawił, że oderwałeś się od komputera i zregenerowałeś umysł.

  Więcej tego, na czym tak naprawdę Ci zależy

  Zdrowia, energii, świetnego wyglądu, lepszego samopoczucia na co dzień. Jestem trenerem personalnym z bardzo praktycznym podejściem, więc będą z Tobą szczery. Większość ludzi nie lubi ćwiczyć, ale cześć z nich podejmuje wyzwanie, bo ładne ciało to zaledwie jeden z wielu efektów

  „ubocznych” treningu.

  Zdrowszy kręgosłup, brzuch jaki chcesz, silniejsze ramiona

  Nie każdy marzy o six-packu, ale każdy potrzebuje silnych i zdrowych mięśni. Jeśli pracujesz cały dzień w pozycji siedzącej, bez odpowiedniego treningu nie unikniesz smartfonowej szyi i bólu kręgosłupa.

  Pomogę Ci wzmocnić różne części ciała, żeby temu zapobiec.

  Pełne wsparcie i regularny kontakt z trenerem personalnym

  Gwarancją sukcesu w treningu online jest oczywiście Twoje zaangażowanie, ale postawa trenera pełni równie ważną funkcję. Dbam o kontakt z moimi klientami, tak aby zawsze mogli zwrócić się do

  mnie z dowolnym pytaniem.

  Zmianę, która nie będzie trudna

  Wszyscy chcemy, żeby coś się zmieniło, ale jednocześnie nie chcemy niczego zmieniać. Znasz to?

  Piwo i chipsy kontra atrakcyjny brzuch. Trening kontra kolejny poziom w Sekiro: Shadows Die Twice. Dlatego u mnie trening online ma przede wszystkim ułatwiać życie i być zmianą, która dzieje się jakby

  przy okazji. Nie robimy rewolucji, a jednak z czasem zauważysz, jak dużo się zmieniło. Na lepsze!

  Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz się dowiedzieć, czy trening online sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się ze mną już dziś. Konsultacja wstępna jest darmowa i nie zobowiązuje do zakupu treningu.

  Umów się na darmową konsultację przez:

  Facebook     telefon +48 888 049 019    Formularz kontaktowy