Trener personalny CityFit Wroclavia

Na dzień 28.06.2022 w Cityfit Wroclavia jest 3 trenerów związanych umową z siłownia i kilkudziesięciu zewnętrznych. 

Trenerów personalnych z cityfit rozpoznasz najłatwiej po firmowej koszulce. Choć nie zawsze je noszą. Chodząc po siłowni na pewno zauważysz ludzi którzy sami nie ćwiczą ale pomagają osobom w treningu. Jest ich sporo ze względu na to że cityfit wroclavia jest siłownią dość przyjazną trenerom, zlokalizowaną w ścisłym centrum Wrocławia, bardzo dobrze wyposażoną a do tego z dostępem do bardzo dużego parkingu. To sprawia że trenerzy personalni chętnie zapraszają tu klientów na treningi.

Sam prowadzę swoich klientów tylko w tej siłowni. I chociaż jestem trenerem personalnym współpracującym z Cityfit to nie zawsze zobaczysz mnie w firmowej koszulce. Tylko klientów którzy przychodzą do mnie za pośrednictwem portalu siłowni mam obowiązek prowadzić w firmowych koszulkach.

Czego możesz się spodziewać po treningu ze mną  ?

  • Zadbam o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo – zawsze zaczynam współpracę z klientem od dokładnej diagnostyki układu ruchu. Dzięki temu ŻADEN z moich podopiecznych nigdy nie złapał kontuzji na treningu ze mną. A wielu wyprowadzałem po wcześniejszych kontuzjach (w tym rekonstrukcjach więzadeł kolanowych, „rwach kulszowych”, kręgozmykach i innych). 

  • Poprawisz swoje zdrowie i sprawność. Prowadzę klientów zgodnie z Totalną terapią (Marka Purczyńskiego). Stawiam na profilaktykę schorzeń kręgosłupa i stawów. Mam tez „na koncie” kilka kręgosłupów uratowanych przed operacją.

    Odstresujesz się – zadbam o to żebyś zapomniał o pracy, smutkach, problemach – czasem po prostu walcząc o kolejny oddech innym razem dam Ci się wyżyć na sprzęcie . Tak czy inaczej zawsze skończysz trening w lepszym stanie (przynajmniej psychicznym 😉 ) niż na niego przyszedłeś.

    Poznasz swoje ciało i na ile jeszcze je stać oraz o ile mocniejsze będzie po treningach ze mną.

    Efekty ? – oczywiście że będą efekty. Czy to w odchudzaniu czy w budowaniu muskulatury – możesz zobaczyć efekty moich dotychczasowych klientów na innej podstronie.

Zadzwoń albo wyślij SMS z treścią „Chcę z Tobą ćwiczyć” na nr 888049019, pogadamy i zobaczymy czy będzie nam razem po drodze na siłownię.

  • SHARE: