Z Kamilem mieliśmy trenować na żywo, jego celem było odchudzanie. Zrobiliśmy wywiad i diagnostykę motoryczną… na początku marca 2020. Co się potem działo chyba nie muszę przypominać („pandemia” i lockdown)

Tak we współpracy on-line ze mną zmienił się Kamil. Dokonał imponującej metamorfozy sylwetki.

Doszliśmy do wniosku że najlepszym rozwiązaniem będzie dla Kamila trening samodzielny w domu, pod moją opieką. A dzięki temu że prowadzę klientów zdalnie już od 2016 roku, przejście na opiekę zdalną było płynne i efektywne.

Kamil trzymał się wyznaczonych przeze mnie wskazań dietetycznych i sumiennie trenował. Regularnie robiliśmy podsumowania i ewaluacje postępów „na żywo”, czyli przez telefon lub komunikator wideo (zoom / google meets). Warto wspomnieć że Kamil ma pracę siedzącą, jak prawie każdy teraz i wszelkie aktywności ruchowe wprowadzaliśmy razem.

Oto w jakim tempie moi klienci redukują zbędne kliogramy, i to we współpracy zdalnej ( on-line )

Jak w każdym procesie odchudzania były wzloty i spadki.

Odchudzanie nigdy nie przebiega liniowo. W najlepszym wypadku spadki wagi są dużo większe niż chwilowe wzrosty i nie występują dłuższe okresy plauteau. Dzięki bieżącemu kontaktowi i monitorowaniu zmian uniknęliśmy też zespołu metabolicznego a Kamil cały czas utrzymywał i utrzymuje wysoki poziom energii, bardzo dobrze śpi, nie chodzi głodny i podenerwowany oraz może się w pełni skoncentrować w pracy.

Aktualnie mamy za sobą redukcję wagi o prawie 30kg, w czasie poniżej roku !! i na razie się nie zatrzymujemy. Żeby utrzymać tempo i kontynuować odchudzanie przeplatam Kamilowi treningi o charakterze bardziej siłowym z treningami bardziej interwałowymi. Dzięki temu unikamy też nudy i popadania w rutynę. Kamil trenuje teraz 3 razy w tygodniu w domu, dodaliśmy też regularne spacery, nie wykluczamy też aktywności spontanicznej, na którą ma chęć co raz częściej odkąd na stałe wprowadził treningi.

Ta przemiana to kolejny przykład na to że da się zrobić ogromną różnicę i osiągnąć niezwykłe wyniki w odchudzaniu i nie tylko, trenując samodzielnie w domu pod zdalną opieką bardzo dobrego trenera.

Jeśli Ty też chcesz zmienić swoją sylwetkę, wprowadzić nawyk czynnego dbania o siebie, nie tylko o zdrowie ale też o efektywność i zadowolenie z życia to niezwłocznie skontaktuj się ze mną – tel. 888049019.

  • SHARE: