Interaktywne plany treningowe

Skup się na ćwiczeniach, resztę zostaw mnie:

 • Masz już decyzję i determinację żeby zacząć ćwiczyć samodzielnie, ale nie bardzo wiesz jak ?
 • Masz już mętlik w głowie od oglądania ćwiczeń i treningów w internecie (na youtube, pinterest, instagram), gdzie każdy ćwiczy po swojemu …
 • … a Ty nie wiesz jakie metody i treningi wybrać dla siebie ?
 • Chcesz konkretnych wskazówek co i jak robić najlepiej z profesjonalnym wideo instruktażem bez reklam zbędnego gadania ?
 • - Dostrzegasz że samodzielnie już nie utrzymasz wagi w ryzach i/lub kręgosłupa w pionie ? Albo Twoja siła i wydolność "nie są już takie jak kiedyś" ?
 • Z interaktywnym planem treningowym dostajesz dokładnie to czego potrzebujesz
 • Plan treningowy dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb, wagi wzrostu, płci, wieku i możliwości. (nie sprzedaję planów na zasadzie kopiuj wklej jak robi to wielu "popularnych trenerów")
 • Zdalnie pomogłem już wielu osobom diametralnie zmienić ich sylwetki (w tym Kamilowi zrzucić 40kg tylko we współpracy zdalnej).
 • Dla jasności - nie zrobię jednak nic za Ciebie. Plan będziesz mieć najlepszy ale do Ciebie należy jego realizacja.

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca

Co składa się na Interaktywny Plan Treningowy

99 zł/mies.
 • Analiza złożonej przez Ciebie szczegółowej ankiety.
 • Analiza przedstawionej historii aktywności i przeciwwskazań
 • Dobór właściwej metody treningowej pod możliwości i miejsce ćwiczeń
 • Projektowanie długoterminowego planu osiągnięcia określonego celu
 • Przygotowanie kolejnych etapów treningów zgodnie z wcześniejszymi analizami i planem długoterminowym.
 • Wideo instruktaż wszystkich zadanych ćwiczeń (profesjonalny, bez reklam i zbędnego pitu-pitu, w większości po angielsku)
 • Bieżące monitorowanie postępów i realizacji celu (w aplikacji) podana w formie cyfrowej i graficznej.
Nie tylko przygotowuję dla klientów plany treningowe onlnie, ale opiekuję się nimi na każdym etapie zdobywania wymarzonej sylwetki i pełni zdrowia.
 • ✅  „Jeśli bym się z Tobą dzisiaj nie umówił to bym w ogóle treningu nie zrobił…” to zdanie wypowiadne w trakie treningu (który swoją drogą okazuje się być bardzo udany) słyszałem niezliczoną ilość razy. Żeby było ciekawiej również moi zdalni klienci je powtarzali. Cóż nie ma to jak ktoś kto Cię przypilnuje i zdopinguje do ćwiczeń. Podobnie jest ze schorzeniami układu ruchu, dobry trener jak ja potrafi je zaadresować i pokazać jak wykluczyć przyczynę problemu tak aby więcej nie powodował dolegliwości… przez całą resztę życia.
 • ✅  A’propos – wiesz o tym że prawidłowo działające ciało ( podnosi sprawność mózgu, pozwala szybciej pracować koncepcyjnie, lepiej zapamiętywać) a przez to pracować szybciej. A kto by nie chciał kończyć zadań w krótszym czasie, podnosząc przy tym jakość wyników ? Ja tylko stwierdzam że wszyscy moi klienci zgłaszają poprawę jakości pracy i relacji ze współpracownikami i podwładnymi po rozpoczęciu treningów.
 • ✅  To może do finansów ? Ile kosztuje godzina Twojej pracy ? A ile czasu potrzebujesz poświęcić żeby zacząć skutecznie trenować ? Mi przygotowanie do zawodu trenera zajęło (nie licząc praktyki) ponad 10000 godzin, serio. To teraz matematyka : 10000 pomnożone przez Twoją stawkę godzinową dzielone przez na przykład 300zł (cena współpracy ze mną online przez miesiąc) = tyle razy taniej możesz korzystać z najlepszych metod treningowych i pełni doświadczenia trenerskiego.
 • ✅  Słyszałeś o SAAS ? Współpraca ze mną to trochę jak SAAS – moje doświadczenie i wiedza jako usługa dla Ciebie.Taki outsourcing tylko odwrotnie- outsourcujesz swoje zmartwienia, takie jak : brak konsekwencji (nawet jak już próbowałeś zmienić sylwetkę wiele razy i nie wyszło), brak siłowni, czy czasu na treningi. Dlatego nie musisz się martwić tym że nie umiesz ćwiczyć i nie wiesz jak zacząć, czy jak się odżywiać.  Robimy team z jasno podzielonymi obowiązkami: ja mam wiedze i doświadczenie, Ty masz tylko zrobić treningi i jeść zgodnie z  zaleceniami

Na czym polega opieka/współpraca online?

Decydując się na współpracę ze mną pracujesz z żywym, prawdziwym trenerem który tworzy dla Ciebie konkretny plan działania od makro (1-2 lata) przez mezocykle (3-6 tygodniowe etapy) aż po konkretne jednostki treningowe.

Przez wzmożony kontakt ułatwiam Ci wyrabianie nawyków i dyscypliny do tego stopnia że podejmowanie planowych działań staje się wręcz naturalne i przychodzi już bez wysiłku.

Ja biorę na siebie odpowiedzialność za wiedzę, metody i stworzenie optymalnego planu tak, żebyś Ty nie musiał zaprzątać tym sobie głowy.

Wprowadzimy w Twoim życiu ewolucyjne a nie rewolucyjne zmiany. Stopniowo aż zorientujesz się że jesteś w innym miejscu i działasz zupełnie inaczej, naturalnie.

Mimo tego że współpraca jest zdalna to masz wrażenie jak bm był tam obok Ciebie i dopingował Cię na drodze do Twojej przemiany.
Tak we współpracy on-line ze mną zmienił się Kamil. Dokonał imponującej metamorfozy sylwetki.

Umów się na darmową konsultację!

Zadzwoń od razu, albo chociaż wyślij wiadomość do najlepszego trenera personalnego on-line

Wypełnij formularz

Kontaktowy
Gdzie wolisz ćwiczyć ?