Z planem prostym jak A-B-C ode mnie zmienisz swoją sylwetkę.

Poprowadzę Cię krok po kroku !

Kazdy jest trochę inny, a ponad to ludzkie caiało dość szybko się adaptuję. Dlatego wymaga kolejnych progresywnych i zróżnicowanych etapów treningowych. Tutaj proponuję Ci sprawdzone i potwierdzone w praktyce cykle treningowe które pozwolą Ci schudnąć założoną liczbe kilogramów. 

Dlaczego „tylko” tyle kilogramów w takim czasie ? 

Bo jestem realistą ! 

Na pierwszym miejscu stawiam Twoje zdrowie, szybsze odchudzanie mogłoby być szkodliwe. Na drugim miejscu stawiam trwałość Twoich efektów, zbyt szybkie odchudzanie spowalnia metabolizm i prowadzi do efektu jo-jo, czyli powrotu do wagi z przed procesu. Tego byśmy nie chcieli, prawda ? 

Co to sa interaktywne plany treningowe ? 

To dostęp do platformy treningowej dedykowanej i rozwijanej dla podopiecznych trenerów personalnych. Dzięki nim masz w swoim smartfonie nie tylko sam plan treningowy ale również wygodnie podany instruktaż do wszystkich ćwiczeń, narzędzie do monitorowania Twoich postępów, kalendarz z przypomnieniami o treningach i wiele dodatkowych funkcji które wspomogą Cię w drodze do Twojej wymarzonej sylwetki. 

Ode mnie dostaniesz dostęp do sprawdzonego cyklu redukcyjnego wraz z etapami treningów i odpoczynków który przetestowałem już z dziesiątkami podopiecznych on-line i na treningach na żywo, potwierdzając jego niezawodność. 

Nie musisz się już zastanawiać jak ćwiczyć, kiedy, jak często, jakie wybrać ćwiczenia ani jakie robić przerwy – odpalasz aplikację i działasz, a kilogramy na wadze spadają jak szalone. 

Wraz z planami dostaniesz e-book mojego autorstwa p.t. „Fundamenty formy” w którym znajdzeisz wszystkie pozostałe informacje które będa Ci potrzebne, w tym: jak wyliczyć i spełnić zapotrzebowanie kaloryczne, jak się regenerować, jak to zrobić żeby wytrwać w postanowieniu i osiągnąć sukces w odchudzaniu. 

Trenuj gdzie chcesz !

Na siłowni

Moi podopieczni wybierają siłownię ze względu na największe możliwości treningowe. Dostępność sprzętu, przestrzeni, akcesoriów, przygotowane obszary treningowe i towarzystwo stwarza najlepsze warunki do treningu.

W plenerze

Jeśli wolisz przy okazji treningu pooddychać świeżym powietrzem, pociąga Cie nieograniczona przestrzeń lub po prostu masz dość przebywania w zamkniętych pomieszczeniach, możesz robić trening na wolnym powietrzu, w parkowej siłowni lub małpim gaju.

W domu

Pracujesz w ruchu ?Chcesz w końcu poprzebywać trochę w domu ? Nie ma problemu moi klienci robią świetne postępy i budują piękne sylwetki również w zaciszu własnych domów i mieszkań.

Jak to działa ?

  1. Formalności – klikasz w wybrane zamówienie, finalizujesz płatność
  2. W ciągu 48 godzin otrzymasz ode mnie zaproszenie do instalacji aplikacji treningowej – instalujesz ją na swoim smartfonie. W tym samym czasie otrzymasz na maila E-Book „Fundamenty Formy” Czytaasz i wprowadzasz w życie zawrte w nim wskazania (m.in. Jak się odżywiać, wyliczas swoje zapotrzebowanie kaloryczne, etc.) 
  3. W aplikacji czekają na Ciebie z niecierpliwością treningi do wykonania. Wprowadzasz w kalendarzu aplikacji zaplanowane treningi i realizujesz je zgonie z harmonogramem (są dostepne przypomnienia). Możesz je realizować w domu, plenerze lub na siłowni. Do treningu w domu i plenerze może być potrzebne dokupienie minimum sprzętu typu gumy oporowe. 
  4. Regularnie wprowadzasz swoje pomiary i zdjecia żeby monitorować postępy.
  5. Świętujesz (dietetyczną colą) osiągnięcie swojego założonego celu. 

Zabieram z Twojej głowy myślenie o tym jak i jakimi metodami się odchudzić. Tobie zostasje realizowanie założeń – to takie proste.  

O mnie kilka słów.

Byłem tam gdzie ty i przeszedłem Twoją drogę tam i z powrotem, wytyczę Ci kierunek i pokaże najlepszą drogę.

Ja też spędzałem za dużo czasu na siedząco w pracy i poza nią. Też czułem się i wyglądałem paskudnie, nie miałem siły na nic. Zmieniłem to u siebie i u dziesiątek innych podobnych osób. Przerobiłem najróżniejsze scenariusze i nie tylko zbudowałem na doświadczeniach skuteczne metody odchudzania. Ale też zobaczyłem co może pójść nie tak jak powinno, z czym będziemy się mierzyć i jak pokonać trudności.

Dlaczego masz wybrać mnie ? bo jestem ! Bo masz do czynienia z faktycznym facetem z krwi i kości po drugiej stronie ekranu. Nie sztabem anonimowych osób pod szyldem celebryty. Tylko realnego trenera który cały czas pracuje również z podopiecznymi na żywo na siłowni. Jak stwierdzisz że plan to za mało to możesz wybrać opiekę VIP z konsultacjami live na żywo ze mną lub nawet treningi personalne twarzą w twarz. 

Dołącz do moich zadowolonych podopiecznych.

Ze mną masz gwarancję satysfakcji. Jeśli plan treningowy nie spełni Twoich oczekiwań to możesz zrezygnować z niego w ciagu 30 dni od zakupu bez zbędnych pytań i tłumaczenia. Po prostu dostajesz zwrot kasy na konto.