Powiedz mi jak chcesz zmienić swoje ciało. A ja dam Ci plan i pokażę jak to zrobić.

Poprowadzę Cię krok po kroku !

Interaktywne plany treningowe to wszystkie informacje których potrzebujesz do skutecznego treningu w jednym miejscu. 

Jednym kliknięciem w ekran swojego smartfona przenieś się z planu treningowego do wideo instruktażu wykonywania każdego ze swoich ćwiczeń wraz z opisem, powtórzeniami, seriami, długością przerw. 

Zapisuj i obserwuj swoje postępy na każdym treningu. Progresuj i modyfikuj obciążenia. 

Zobacz poniżej jak mogą wyglądać Twoje plany treningowe

Trenuj gdzie chcesz !

Na siłowni

Moi podopieczni wybierają siłownię ze względu na największe możliwości treningowe. Dostępność sprzętu, przestrzeni, akcesoriów, przygotowane obszary treningowe i towarzystwo stwarza najlepsze warunki do treningu.

W plenerze

Jeśli wolisz przy okazji treningu pooddychać świeżym powietrzem, pociąga Cie nieograniczona przestrzeń lub po prostu masz dość przebywania w zamkniętych pomieszczeniach, napisze dla Ciebie trening do realizacji na wolnym powietrzu, w parkowej siłowni lub małpim gaju.

W domu

Pracujesz w ruchu ?Chcesz w końcu poprzebywać trochę w domu ? Nie ma problemu moi klienci robią świetne postępy i budują piękne sylwetki również w zaciszu własnych domów i mieszkań.

O mnie kilka słów.

Byłem tam gdzie ty i przeszedłem Twoją drogę tam i z powrotem, wytyczę Ci kierunek i pokaże najlepszą drogę.

Ja też spędzałem za dużo czasu na siedząco w pracy i poza nią. Też czułem się i wyglądałem paskudnie, nie miałem siły na nic. Zmieniłem to u siebie i u dziesiątek innych podobnych osób. Przerobiłem najróżniejsze scenariusze i nie tylko zbudowałem na doświadczeniach skuteczne metody odchudzania. Ale też zobaczyłem co może pójść nie tak jak powinno, z czym będziemy się mierzyć i jak pokonać trudności.

Dlaczego masz wybrać mnie ? bo jestem ! Bo masz do czynienia z faktycznym facetem z krwi i kości po drugiej stronie ekranu. Nie sztabem anonimowych osób pod szyldem celebryty. Tylko realnego trenera który cały czas pracuje również z podopiecznymi na żywo na siłowni. Jak stwierdzisz że plan o za mało to możesz wybrać opiekę VIP z konsultacjami live na żywo ze mną lub nawet faktyczne treningi personalne na żywo. 

Dołącz do moich zadowolonych podopiecznych.

Ze mną masz gwarancję satysfakcji. Jeśli plan treningowy nie spełni Twoich oczekiwań to możesz zrezygnować z niego w ciagu 30 dni od zakupu bez zbędnych pytań i tłumaczenia. Po prostu dostajesz zwrot kasy na konto.