Dziękuję za zakup !! Witaj „na pokładzie!”

prowadzenie online

Zaczynamy !

Cześć!

Niesamowite, że właśnie zakupiłeś mój program treningowy! Chciałem Ci serdecznie podziękować za zaufanie, jakim mnie obdarzyłeś. Jestem pewien, że nie będziesz rozczarowany i osiągniesz niesamowite rezultaty!

W ciągu najbliższych 24 godzin otrzymasz ode mnie zaproszenie do instalacji specjalnej aplikacji treningowej (mail przyjdzie z domeny TRAINERIZE). To tam czeka na Ciebie trening, który pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów. Nie możemy się doczekać, aż zainstalujesz tę aplikację na swoim smartfonie i zaczniesz przygodę z moim systemem treningowym !

Nie martw się, jeśli nie jesteś jeszcze pewny, jak korzystać z aplikacji i treningów. Wkrótce otrzymasz e-mail na podany przez Ciebie adres, który zawiera szczegółową instrukcję krok po kroku. Dzięki niej będziesz mógł swobodnie poruszać się po aplikacji i wykorzystać pełen potencjał mojego programu. A to nie wszystko! W kolejnych znajdziesz również przydatne informacje (odnośnie redukcji stresu, prawidłowej regeneracji, organizacji czasu wokół treningów), które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać treningi i dostosować go do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jestem tutaj, aby Ci pomóc! Wystarczy, że napiszesz maila, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Dziękuję jeszcze raz za zakup programu treningowego i za to, że dołączyłeś do naszej fit-społeczności. Razem osiągniemy niesamowite wyniki i zbudujemy zdrowe nawyki na długie lata! Bądź gotowy na wyzwania, sukcesy i wspaniałą podróż!

Pozdrawiam serdecznie,

Tadeusz Smuś